Turniej Minikoszykówki o Puchar Dyrektora OSiR Wołomin | UKS Huragan Wołomin

Turniej Minikoszykówki o Puchar Dyrektora OSiR Wołomin

W dniu 13.06.2015 na obiekcie hali przy ul. Korsaka 4 odbył się Turniej Minikoszykówki o Puchar Dyrektora OSiR Wołomin. W turnieju wzięły udział 4 zespoły: UKS „Trójka” Żyrardów, MUKS Unia Basket Ostrołęka, oraz dwa zespoły gospodyń: UKS „Huragan” Wołomin I i UKS „ Huragan Wołomin II. Turniej był zakończeniem sezonu koszykarskiego dla najmłodszych adeptek tej dyscypliny z Wołomina.

Kolejność Końcowa:
1. UKS Trójka Zyrardów
2. UKS Huragan Wołomin I
3. MUKS Unia Basket Ostrołęka
4. UKS Huragan Wołomin II

Każda z uczestniczek Turnieju otrzymała pamiątkowy medal ufundowany przez Dyrektor OSiR Wołomin Panią Andżelikę Miś. Na uroczystości zakończenia turnieju medale wręczali Pani Anna Ptak (członkini zarządu UKS Huragan Wołomin) oraz Pan Krzysztof Gawara (przedstawiciel OSiR Wolomin)

Skład UKS Huragan I:.Karolina Krajewska, Karolina Dąbrowska(Lola), Karolina Dąbrowska (Dąbrosia), Magda Ptak, Martyna Rutkowska, Wiktoria Jeromin, Julia Bańkowska, Oliwia Kimont, Oliwia Gołębiowska, Wiktoria Mikulska, Ola Fuśnik, Ola Zach.

Skład UKS Huragan II: Falkowska Ola, Magda Tabor, Dominika Kotowska, Ania Dziergiewicz, Ola Seroczyńska, Julia Torsz, Karolina Machalska, Zuzia Szczepaniak, Natalia Łuczyk, Natalia Ptaszyńska, Konstancja Proniewicz, Oliwia Piskorska, Marika Margasińska, Ola Szczepkowska.

Trener Huragan I i Huragan II: Bartosz Orzechowski

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer