Turniej minikoszykówki. Stasinki 2015 | UKS Huragan Wołomin

Turniej minikoszykówki. Stasinki 2015

W dniach 15-17 maja „mini koszykarki” UKS Huragan Wołomin dzięki pomocy Rodziców i UKS-u wzięły udział w Międzynarodowym Turnieju Koszykówki w Żyrardowie „Stasinki’ 2015. Warto nadmienić, że wyjazd na turniej był nagrodą za przepracowanie całego sezonu koszykarskiego na treningach i meczach a dla połowy dziewcząt były to pierwsze 3-dniowe zawody w ich życiu. 

W turnieju brało udział 12 drużyn, rozegraliśmy 5 meczy, z których 3 zakończyły się zwycięstwami (z Lublinem, Swarzędzem i Poznaniem) a 2 porażkami (z Żyrardowem i Rygą/Łotwa). Zespół UKS Huragan Wołomin ostatecznie zajął 5 miejsce w zawodach! Najlepszą zawodniczką zespołu UKS „Huragan” Wołomin została wybrana Martyna Rutkowska, ale wszystkie dziewczęta zasłużyły na pochwałę za zaangażowanie i walkę na boisku.

Skład zespołu: Karolina Krajewska (kpt.), Magdalena Ptak, Martyna Rutkowska, Zuzanna Zdrodowska, Karolina Dąbrowska(Lola), Karolina Dąbrowska (Dąbrosia), Anna Dziergiewicz, Aleksandra Zach, Natalia Ptaszyńska, Aleksandra Fuśnik, Wiktoria Jeromin, Julia Bańkowska, Oliwia Kopania, Oliwia Kimont, Aleksandra Falkowska.
Trener: Bartosz Orzechowski.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer